Szklarska Poręba znów będzie areną sprintów i biegów dystansowych podczas zawodów Pucharu Świata w 2014 roku. Podczas obrad FIS w Zurychu zmieniono wcześniejsze plany. Pierwotnie FIS chciała, aby w Szklarskiej Porębie rozgrywane były wyłącznie sprinty. W pierwszym dniu indywidualne, a w drugim drużynowe. Ma to służyć zawodnikom, którzy po trudnym cyklu Tour de Ski, podczas zawodów sprinterskich mimo wszystko łatwiej regenerują siły.

W ciągu najbliższych dni powinniśmy rozpocząć sprzedaż biletów na zawody Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie – Jakuszycach (18-19 stycznia 2014 roku). Sprzedaż będzie prowadzona przez jedną z biletowych platform internetowych. W tym sezonie nie będzie wejściówek na sektory zlokalizowane przy trasie!

_OS_6839Dziś i jutro finalizujemy ostatnie umowy dotyczące spraw promocyjnych i marketingowych. Tuż po tym zabieramy się za uruchamianie sprzedaży biletów. Będą one rozprowadzane za pomocą platformy biletowej w internecie. Przekierowanie na nią będzie dostępne na naszej stronie internetowej.

Ceny biletów podamy jeszcze w tym tygodniu. Najprawdopodobniej będą trzy rodzaje wejściówek w trzech różnych cenach. Wszystkie na stadion zlokalizowany na Polanie Jakuszyckiej.

Na te zawody nie będzie bezpłatnych wejściówek do sektorów zlokalizowanych przy trasie biegów pucharowych. Nie będzie także prowadzona sprzedaż tego typu wejściówek. Ze względu na modyfikację trasy i wymogi FIS na te sektory będą wpuszczane tylko zorganizowane grupy reprezentujące kluby narciarskie.

Copyright (c) InterPele pucharswiata.net.pl